072-2596328
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ד"ר לוסטהאוז סרג'יו
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
ד"ר סרג'יו לוסטהאוז הוא כירורג ותיק ובעל ניסיון עשיר בביצוע מגוון רחב של ניתוחים, ובדגש על ניתוחי אף והגדלות שדיים.
 
 

תחומי עיסוקו המרכזיים של ד"ר לוסטהאוז הם:

 
  • כירורגיה פלסטית
  • כירורגיה שחזורית
  • כירורגיה אסתטית
  • כירורגיה דרמטולוגית
  • סרטון העור
 
 
 

רקע אקדמי והתמחות

 
ד"ר לוסטהאוז הנו בוגר בית הספר לרפואה של אוניברסיטת בואנוס איירס. את לימודיו סיים בשנת 1980. במשך שנתיים עבר התמחות-על (Fellowship) בכירורגיה פלסטית בבי"ח זוביזרטא בבואנוס איירס. לאחר מכן עלה ארצה, ועבר התמחות בכירורגיה כללית ובכירורגיה פלסטית, אשר אותן ביצע בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.
 
 
 
 
 

ניסיון קליני

 
ב- 1992 מונה ד"ר לוסטהאוז לתפקיד רופא בכיר בבית החולים הדסה עין כרם, כמומחה לכירורגיה פלסטית, שחזורית ואסתטית. כמו כן מונה לתפקיד רופא בכיר בבית החולים הדסה עין כרם במחלקה לכירורגיה של היד. במקביל שימש כפוסק בדרג ראשון בוועדות תאונות עבודה של ביטוח לאומי משנה 1992 עד 2015 וכן, כפוסק בוועדות ערער מטעם משרד הביטחון.

כמו כן, מתחילת שנות ה- 90 ד"ר לוסטהאוז החל גם לקבל מטופלים באופן פרטי בקליניקה שלו, אשר נמצאת במרכז הרפואי ירושלים. במסגרת זו הוא עובד בהסדר עם כל קופות החולים וכל חברות ביטוחי הבריאות.

 
 
 

פעילות נוספת

 
במשך השנים ד"ר לוסטהאוז נטל חלק פעיל בעולם הרפואה: הוא העביר הרצאות והשתתף בכנסים מקומיים ובינלאומיים. בנוסף לכך, הוא כתב מאמרים רבים בתחום הכירורגיה הפלסטית וכירורגיה של היד, אשר ראו עוד בכתבי עת מקצועיים ברמה בינלאומית, ואף כתב פרקים בספרים מקצועיים. הוא גם עבד כמרצה במוסדות גבוהים להשכלה (ביניהם האוניברסיטה העברית ואוניברסיטת תל אביב). כמו כן, ד"ר לוסטהאוזחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, והוא אף ממונה מטעם משרד המשפטים לכתיבת חוות דעת רפואיות בתחומי נזיקין ופגיעות של נכי צה"ל.
 
 
 
 
לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור התקשרו אל המרפאה: 072-2596328